Як стати художником, і як потім жити художником? З першим начебто все зрозуміло, необхідно здобути вищу художню освіту, бажано в престижному вузі країни. З іншого боку, все залежить від того, яку мету ви переслідуєте прагнучи просунути себе як художника, і що для вас мають на увазі поняття художник, мистецтво, кар'єра художника і куди і для кого ви збираєтеся себе просувати?

Це за радянських часів, щоб вступити в союз художників, отримати майстерню, засоби до існування і визнання партії, необхідно було закінчити художній вуз. І все було ясно, в разі прийняття основними суб'єктами художньої ієрархії, художник отримував замовлення, майстерні, фарби та пензлі, і т.д .. Кар'єра художника тоді, як певне ремесло мала на увазі також школу. Сьогодні, в умовах переходу України до ринкової економіки, кожен, не залежно від рівня своєї майстерності, має право на існування свого власного бачення, і на його просування. Що чудово. Але в зв'язку з цим, просування художника може мати різні цілі і засоби втілення.

Розмовляючи про кар'єру художника необхідно розуміти, що це за художник і які цілі перед ним стоять. Можливо, головна мета це збільшення ринкової вартості його робіт. Проте, навіть сьогодні - ще не всі художники бачать метою своєї художньої кар'єри виключно збільшення вартості своїх робіт. Для одних успіх - це визнання інтелектуальною елітою, критиками і мистецтвознавцями, для інших - це самореалізація, самовираження, творчість заради творчості, задоволення потреби творити.

Чи може художник бути універсалом і творити для всіх: для себе, для публіки, для критиків і при цьому ще й заробляти пристойні гроші? Чи існують моделі, схеми і правила художньої кар'єри, які підходять для всіх? Ймовірно, що немає. Адже якби вони були, можливо, кар'єра художника була б найпопулярнішою професією.

Незважаючи на всі відмінності, загальним у формуванні кар'єри для всіх художників є необхідність формування власного імені та іміджу, і просування на питання, що цікавлять художника сегменти. Тут вже художник повинен сам розуміти, в залежності від його цілей, на кого він хоче справити враження, перш за все.

Та щоб стати художником потрібні перш за все навички і талант, які прививають з дитинства. Арт-крамниця палітра у Чернівцях допоможе вам реалізувати ваш творчий потенціал та допомогти найменшим клієнтам знайти себе.

Звертайтеся - найкращі товари для мистецтва тільки у нас - palitra-art-kramnitsya.prom.ua!

Здійснюємо доставку по всій Україні!