Картини по номерах

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
Вихідний
Закрито

Живопис по номерах - це продукт, який об'єднує відпочинок, розваги, хобі, творчість, декор для дому, подарунок і навчання живопису. В даний час широко популярний в Америці, Європі, Японії і Кореї. Ви можете майстерно створити художній твір, не володіючи навиками художника, а просто зафарбовуючи пронумеровані на полотні області. Дане хобі підходить як для дітей, так і для дорослих, воно абсолютно безпечно і є відмінним антистресовим заняттям після важкого робочого дня. Ми щиро віримо, що картини-розмальовки за номерами принесуть у Ваше життя більше яскравих фарб і допоможуть отримати масу задоволення, створюючи ваш художній шедевр. Розфарбуйте весь світ разом з нами!

Зазвичай картини-розмальовки йдуть з швидковисихаючими акриловими фарбами на водній основі. Насиченість і глибина їх кольору забезпечує ефектний зовнішній вигляд готових полотен. Що стосується колірної гамми, в наборі можуть бути тільки фарби базових відтінків - для отримання потрібного ефекту їх доведеться змішувати. Але це швидше виняток, оскільки більшість виробників пропонує повністю готові до роботи комплекти фарб необхідних відтінків в потрібній кількості. Палітра ідеально підібрана під сюжет картини в оригіналі, а від виконавця вимагається лише уважно підбирати колір згідно з нумерацією на полотні.

Картини по номерах, фото-1

Починати знайомство з розмальовками за номерами краще з зрозумілих простих сюжетів і компактних форматів. Це можуть бути пейзажі, квіти, тварини, риби, птиці. Коли основні техніки номерний живопису будуть у вас «в кишені», можна братися і за більш складні роботи - портрети людей, складні твори архітектури і т.д.

Як виглядає картина за номерами на полотні

Сучасний ринок товарів рясніє безліччю цікавих пропозицій для любителів рукоділля. Але найбільш оригінальним залишається розфарбовування картин за номерами. Адже похвалитися видатними здібностями до живопису може далеко не кожен, але це не привід відмовлятися від любові до творчості.

Спочатку заняття призначалося для дітей - дотримуючись простих правил, юні художники могли створювати красиві натюрморти і пейзажі. Пізніше захоплюючим хобі зацікавилися і дорослі.

Замовити картини по номерах у Чернівцях можна в арт-крамниці палітра за адресою Гоголя, 6 або на сайті - e-palitra.com.ua