Олівці та пензлики

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
Вихідний
Закрито

Акварельні олівці:

Проведіть акварельним олівцем лінію на папері - і ви відчуєте, що грифель м'якше ковзає по папері і залишає більш яскравий штрих в порівнянні зі звичайними кольоровими олівцями. В іншому різниці немає: малювати акварельними олівцями так само зручно, як звичайними. Але якщо ви візьмете вологу кисть і пройдетеся нею по малюнку, штрихи розпливуться - в точності як акварельні фарби. Тому що стрижень олівців зроблений з пресованої акварелі зі спеціальними добавками.

Малюнок олівцем технічно простіше, ніж класична акварель, яка вимагає твердої руки і хорошого окоміру. Фарби не прощають помилок: на відміну від багатьох інших художніх матеріалів, акварель не дозволяє виправити огріхи, будь-який недолік буде помітний. Однак акварельними олівцями малювати простіше, і при належній вправності рисувальника відрізнити малюнок олівцем від класичної акварелі зможе тільки майстер, який двадцять років викладав акварель в академії.

Олівці та пензлики, фото-1

Акварельні олівці використовують не тільки для імітації роботи фарбами. Їх високо цінують як самостійний матеріал за насиченість, яскравість кольору і приємну м'яку фактуру. Як і воскові грифелі, акварель не кришиться.

Пензлики для малювання:

Кисті для живописця - найважливіший інструмент. І справа навіть не в якості кисті для живопису, хоча вона немаловажлива (ворс повинен бути акуратно підібраний і не обстрижений, ручка зручна і в міру довга, сталева перемичка міцна, що не іржавіє, міцно тримається на держаку і не випускає ворс). Найголовніше при виборі пензлика - зрозуміти, для чого і яку саме кисть купувати і використовувати. А варіантів безліч. 

Допомогти з вибором олівців та пензликів у Чернівцях можуть в арт-крамниці Палітра, звертайтеся - (095) 92-51-777(096) 87-08-452, Чернівці, вул. Гоголя, 6.